O FIRMIE

Szanowni Państwo,

 

Jesteśmy nietypową firmą montującą systemy PV i pompy ciepła na polskim rynku. Nie powstaliśmy dla zysku w dziedzinie PV (nie walczymy o każdego klienta) ale połączyliśmy siły dwóch polskich firm z branż budowniczej i fotowoltaicznej.

 

Z jednej strony mamy – solidną firmę montażową, mającej za długoletnie doświadczenia w zakresie wykonawstwa instalacji (elektrycznych i gazowych) oraz wykończenia wnętrz, tu szefem jest Marcin. Atutem naszym jest to, że potrafimy w tym zakresie wejść do istniejącego budynku, zrobić instalację i wyjść nie zostawiając za sobą żadnych koniecznych robót budowlanych czy wykończeniowych. Jeżeli robimy przelot, dziurawimy dach, czy rozbieramy ściankę to jesteśmy ją w stanie to odbudować tak by nie było śladu robót montażowych. Czyli od A do Z budowlankę i wykończenie robimy sami.

 

Z drugiej strony mamy osoby z wieloletnimi doświadczenia w zakresie projektowania zintegrowanych systemów pomp ciepła i PV i systemów inteligentnych budynków, oraz najwyższe kompetencje techniczne w zakresie fotowoltaiki- i to nie te z folderów tylko te realne (jeden z nas, Jacek, jest pracownikiem naukowym i wykładowcą Politechniki w zakresie OZE). Do instalacji OZE i związanych z tym prac wszelkie stosowne uprawnienia elektryczne oraz UDT w zakresie do projektowania i instalacji fotowoltaiki (niezbędne do podłączenia instalacji do Zakładu Energetycznego (OSD). Dlatego nie boimy się podłączać systemów zarówno on-grid jak i off-grid albo łączyć ich ze sobą.

 

Mamy entuzjam i doświadczenie, wiedzę teoretyczna i praktyczną, proponujemy naszym klientom wybór materiałów i urządzeń z różnych półek, ale też nie bierzemy sprzętu najtańszego i second-hand (używanego) i konsekwentnie nie robimy prac „kompromisowych”. Nasze instalacje działają spranie i efektywnie, i za to bierzemy odpowiedzialność.

 

Z poważaniem

Jacek Biskupski